Weź pożyczkę w Fastero

Kalkulator

Kwota, którą chcesz pożyczyć
1000
-
+
W jakim czasie możesz oddać pieniądze
30 dzień dni dni
-
+

Koszty pożyczki w Fastero

Pierwsza Pożyczka Kolejna Pożyczka
Kwota:
Czas: dzień dni dni dzień dni dni
Koszt:
RRSO: 0 1821.80
Do spłaty: 1500 1811

O firmie Fastero

Marka Fastero należy do firmy Polcredit Sp. z o.o., która nieprzerwanie od 5 lat działa na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Pożyczki udzielane są wyłącznie przez Internet, co w dzisiejszych czasach jest standardem. Klienci przyzwyczajeni są do takiego sposobu pozyskiwania dodatkowego zastrzyku gotówki, więc Fastero wybrało najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązanie. Dodatkowo strona jest przejrzysta i nowoczesna. Poprzez stronę Fastero.pl, można wnioskować o pożyczkę krótkoterminową, gdzie maksymalną kwotą jest 3 000 zł. Co wiecej, firma proponuje nowym klientom pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów na maksymalnie 30 dni.

Kto może korzystać z pożyczek pozabankowych Fastero?

Ubieganie się o pożyczkę przez stronę Fastero nie jest ani skomplikowane, jak również nie wymaga ogromu dokumentacji, jak np. w banku. Wystarczy, że znamy dane z naszego dowodu osobistego oraz dane pracodawcy. To wystarczy, aby bez problemu wypełnić formularz rejestracyjny. 
Bardzo istotnym elementem jest posiadanie aktywnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Dlaczego? Na numer telefonu komórkowego zostanie przesłany SMS KOD, który jest niezbędny do pozytywnej autoryzacji, podczas składania wniosku. Natomiast na adres e-mail zostanie wysłana umowa pożyczki oraz wszystkie niezbędne informacje, dotyczące naszego zobowiązania wobec firmy. Poniżej można zapoznać się ze wszystkimi wymaganiami, jakich oczekuje firma:

 • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
 • W myśl przepisów ustawy o Kredycie Konsumenckim spełnia wszelkie dane ku temu, aby mógł być określany mianem konsumenta
 • Założenie i uaktywnienie na stronie Fastero.pl Profilu Klienta
 • Trzeba mieć uregulowane zobowiązania wobec Fastero.pl
 • Uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej
 • Poprawne wypełnienie i złożenie wniosku o przyznanie krótkoterminowej pożyczki konsumenckiej
   

Szczegóły pożyczki

Wiek

Wiek 20 - 70 lat

Okres

Okres15 - 30 dni

Zakres

Zakres od 100zł do 3000zł

Przelew środków

Przelew środkównawet w 15 minut

Pierwsza pożyczka od Fastero

Marka Fastero oferuje szybkie pożyczki chwilówki za pośrednictwem Internetu. Pożyczki można uzyskać nawet w 15 minut. Tyle zajmuje wypełnienie formularza oraz uzyskanie pozytywnej decyzji.  
Serwis minimalnie oferuje 100 zł, natomiast wnioskując po raz pierwszy można pożyczyć za darmo do 1 500 zł. Należy pamiętać, aby pożyczoną kwotę zwrócić w nie dłużej niż 30 dni. Jeśli tego nie zrobimy w tym terminie, to niestety zostanie doliczona prowizja, przewidziana w warunkach umowy. 
Wnioskując po raz pierwszy należy dokonać szczegółowej rejestracji na stronie Pożyczkodawcy, tzn. trzeba założyć profil, wypełnić formularz rejestracyjny, który również będzie wnioskiem pożyczkowym. Strona jest bardzo przejrzysta, więc nikt nie powinien mieć problemu wykonaniem tych czynności. W razie potrzeby zawsze można skontaktować się z Infolinią, która jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Kolejne pożyczki od Fastero

Jeśli korzystaliśmy z usług Fastero nie ma potrzeby, aby po raz kolejny rejestrować się na stronie Pożyczkodawcy. Wystarczy zalogować się do swojego Profilu Klienta i z pozycji panelu, złożyć wniosek na potrzebną kwotę. Jeśli w danym momencie nie mamy dostępu do Internetu - nic nie szkodzi. Fastero umożliwia złożenie wniosku telefonicznie. Wystarczy numer PESEL oraz adres e-mail. Cała procedura trwa nie więcej niż 15 minut.
Pożyczając po raz kolejny można uzyskać od 100 zł do nawet 3 000 zł i należy je oddać w takim samym czasie, jak w przypadku pierwszej pożyczki. Podczas wybierania kwoty za pomocą suwaków, należy zapoznać się z kosztami, które są zawsze dostępne dla Klienta. Trzeba pamiętać, że prowizja doliczana jest zawsze do drugiej oraz kolejnych pożyczek.
Zaletą pożyczania na Fastero jest zwrot kosztów prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty. Będzie on proporcjonalny do niewykorzystanych dni, na jakie zaciągnęliśmy pożyczkę.

Kwota pożyczki 
[zł]
Ilość dni RRSO
(%)
Refinansowanie Koszt pożyczki
(zł)
Kwota do spłaty
(zł)
500 29 0 TAK 0 500
800 30 0 TAK 0 800
1000 24 0 TAK 0 1000
1000 30 0 TAK 0 1000
1200 30 0 TAK 0 1200
1500 30 0 TAK 0 1500

Jak pożyczyć online na Fastero.pl?

Wypełnienie formularza zajmuje nie więcej niż 15 minut. Wystarczy posiadać przy sobie wszystkie niezbędne dane oraz postępować według poniższych kroków:

 1. Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty oraz okresu pożyczki na kalkulatorze na stronie Pożyczkodawcy. Za pomocą suwaków kalkulatora, Pożyczkodawca udostępnia informacje na temat kosztów pożyczki oraz RRSO - informacja znajduje się po prawej stronie. Dodatkowo od razu możemy zapoznać się z Formularzem Informacyjnym, który znajduje się poniżej kosztów pożyczki.
 2. Następnie wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz potwierdzenie kodu sms - formularz wymaga podania następujących danych: imię, nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego (który trzeba potwierdzić odpowiednim kodem sms), adres e-mail. Wymagane jest również podanie adresu zamieszkania oraz adresu zameldowania, jeśli jest inny oraz informacji o dochodach. Na tym etapie również należy ustalić hasło do Profilu Klienta.
 3. Weryfikacja tożsamości - jeśli wnioskujący zdecyduje się na otrzymanie pożyczki przelewem, musi zweryfikować swoje dane przelewając 0,01 zł na jedno z kont. Wypłata pożyczki czekiem GIRO nie wymaga weryfikacji internetowej.
 4. Przyznanie pożyczki - jeśli wszystkie dane się zgadzają, informacja o decyzji zostanie wysłana sms oraz e-mail.
 5. Wypłata pożyczki - w przypadku przelewu zostanie on wypłacony na konto podane we wniosku. Jeśli została zaznaczona opcja GIRO zostanie przesłany sms z kodem GIRO oraz e-mail wraz z czekiem GIRO, który można wydrukować i przedstawić w placówce Poczty.
   

Zalety i wady firmy

Fastero jest marką należącą do Polcredit Sp. z o.o., dlatego można mieć pewność, że pożyczamy od zaufanego Partnera. Oferowana pożyczka to fantastyczny pomysł na rozwiązanie problemów z brakiem gotówki. Jednak przed zaciągnięciem pożyczki warto zapoznać się z plusami i minusami dotyczącymi produktu.
W pierwszej kolejności uwagę przyciąga przejrzysta, funkcjonalna i nowoczesna strona. Pożyczkodawca nie ukrywa żadnych kosztów. Wszystkie prezentowane są na głównej stronie a można je sprawdzić za pomocą suwaków. Pożyczkodawca kusi pierwszą pożyczką za darmo, więc aby uniknąć oprocentowania oraz prowizji, warto skorzystać z tej oferty. Kolejne pożyczki to już kwoty do 3 000 zł, które można przeznaczyć na dowolny cel.
Atutem firmy jest dostęp do doradców, którzy dostępni są telefonicznie 7 dni w tygodniu. Dodatkowo umożliwienie wnioskowania o pożyczkę przez telefon to duże ułatwienie dla osób, które nie korzystają lub mają ograniczony dostęp do Internetu.
Jak większość firm pożyczkowych, Fastero opiera swoja decyzję na podstawie indywidulanej zdolności kredytowej, którą bada za pomocą BIK, BIG, ERIF oraz KRD. 

Zalety

 • Pierwsza darmowa pożyczka

 • Wysoki wskaźnik przyznawania pożyczek

 • Kolejne pożyczki nawet do 3000 zł

 • Możliwość wcześniejszej spłaty i zwrot kosztów

 •  Biuro Obsługi Klienta czynne 7 dni w tygodniu

 • Łatwość składania wniosków

 • Refinansowanie

Wady

 • Kontrola zdolności kredytowej w bazach BIK, BIG, ERIF, KRD

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy:
PolCredit Sp. z o.o.

Siedziba firmy:
ul. Pokorna 2/1044
00-199 Warszawa

Odwiedź stronę

Telefon kontaktowy: 22 228 21 23

Godziny pracy:

 • Dni robocze: 8:00 – 22:00
 • Weekendy: 8:00 – 20:00

NIP: 5213635239
REGON: 146251000
KRS: 0000429935

Konta bankowe

Bank PKO BP AliorBank mBank Millennium Bank S.A. Bank Pekao S.A. Bank Pocztowy BGŻ BNB Paribas Getin Bank Santander Bank Polska

Weryfikacja w bazach dłużników

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. BIG Infomonitor Krajowy Rejestr Długów S.A. Biuro Informacji Kredytowej