Weź pożyczkę w Finbo

Kalkulator

Kwota, którą chcesz pożyczyć
1000
-
+
W jakim czasie możesz oddać pieniądze
30 dzień dni dni
-
+

Koszty pożyczki w Finbo

Pierwsza Pożyczka Kolejna Pożyczka
Kwota:
Czas: dzień dni dni dzień dni dni
Koszt:
RRSO: 0 1301.50
Do spłaty: 1500 1811

O firmie Finbo

Finbo.pl to przyjazna instytucja poza bankowa, której głównym zadaniem jest pomoc w uzyskaniu środków finansowych potrzebnych zarówno w niespodziewanych sytuacjach życiowych jak również podczas zaplanowanych wydatków. Finbo.pl to serwis zajmujący się pożyczkami obsługiwanymi przez PrimaStar Sp. Z o.o. Finbo bardzo duży nacisk kładzie na długofalową współpracę z klientami, właśnie dlatego pracownicy spółki starają się wybrać dla klienta najbardziej satysfakcjonujące go rozwiązanie w oparciu o dostępne kwoty i długość terminu spłaty. Bardzo dużo uwagi również poświęcone jest technicznym aspektom serwisu Finbo, tak aby stał się jeszcze wygodniejszy i przyjazny dla użytkowników. Spółka oferująca pożyczki również jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych co zarówno zwiększa prestiż jak również wiarygodność i mocną pozycję instytucji udzielającej pożyczki.

Kto może korzystać z pożyczek pozabankowych Finbo?

Oferta jest oparta o bardzo szeroki wachlarz kombinacji zarówno kwoty jak również terminu spłaty kredytu, co daje możliwość wyboru najbardziej spersonalizowanej opcji dla klienta. Właśnie dzięki takiej personalizacji oraz zastosowaniu maksymalnie uproszczonego formularza skorzystanie z opcji pożyczkowej jest bardzo proste i szybkie. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby fizyczne które:
a)    Ukończyły 20 rok życia ale nie przekroczyły 75 roku życia,
b)    Posiadają własny numer telefonu i konto bankowe,
c)    Posiadają ważny dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych,
d)    Są obywatelem RP oraz zamieszkują terytorium Polski.
Warunkiem niezbędnym do poprawnego wysłania wniosku jest wykonanie przelewu rejestracyjnego na kwotę 1 grosza który potwierdza nie tylko dane rejestracyjne ale również dane do przelewu kwoty.

Szczegóły pożyczki

Wiek

Wiek 20 - 75 lat

Okres

Okres1 - 30 dni

Zakres

Zakres od 200zł do 12000zł

Przelew środków

Przelew środków15 lub 30 dni

Szybka pożyczka od Finbo

Finbo.pl oferuje 2 opcje pożyczek – pierwszą dla osób które po raz pierwszy pożyczają pieniądze w serwisie, oraz kolejną która jest dostępna dla osób mających historię kredytową w serwisie. W przypadku pierwszej opcji, kwota jaka jest dostępna dla pożyczkobiorcy to maksymalnie 5 000 zł, z okresem spłaty do 30 dni. Natomiast nie jest to sztywna kwota, może być to również dowolna inna kwota z przedziału od 200 do 5 000 zł wraz z terminem spłaty w zakresie od 1 do 30 dni. Jest to bardzo duże i rozsądne zróżnicowanie zapewniające możliwie największą elastyczność i dopasowanie do klienta. Bardzo istotną informacją, że w przypadku pierwszej pożyczki roczna stopa oprocentowania wynosi 0%. W przypadku kolejnych pożyczek również można liczyć na bardzo rozsądne oprocentowanie uzależnione od kwoty i długości spłaty. Maksymalna kwotę jaką kredytobiorca może uzyskać to 12 000 zł. Jest to duża kwota, którą można uzyskać już w 2 pożyczce.

Jak pożyczyć online na Finbo?

Aby otrzymać pożyczkę w serwisie Finbo należy wypełnić 3 proste kroki:
a)    Pierwszym krokiem jaki należy wykonać aby otrzymać pożyczkę jest przesłanie wniosku. Aby poprawnie złożyć wniosek należy wypełnić wszystkie pola związane z danymi kontaktowymi, teleadresowymi oraz informacjami na temat konta bankowego. Pierwszy krok jest wymagany tylko podczas rejestracji konta. Jeśli ubiegamy się o kolejne pożyczki, dane te będą się już znajdować na  koncie.
b)    Drugim krokiem jest wykonanie przelewu weryfikującego. Przelew ten należy wykonać na jedno z kont klienta. Konta na które można dokonać przelewu można znaleźć na stronie.
c)    Trzecim krokiem jest wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane natychmiast, natomiast w przypadku kiedy pożyczkobiorca ma konto jednym z banków takich jak: PKO, Pekao, mBank, Santander, ING, Alior, Milenium czy Getin pieniądze powinny się znaleźć do 15 minut na koncie.

Zalety i wady firmy

Serwis Finbo w dużej mierze stawia na odpowiedzialne pożyczanie – głównie kierując swoją ofertę do osób które posiadają krótkoterminowe problemy finansowe. Podkreśla, że mimo atrakcyjnej ofert warto z niej korzystać w sposób rozsądny i odpowiedzialny. Natomiast nie zmienia to faktu, że serwis Finbo posiada bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą pożyczek poza bankowych. Dzięki bardzo dużej kwocie wynoszącej 5 000 zł jaką można pożyczyć podczas pierwszej pożyczki bez odsetek i dodatkowych kosztów staje się nie tylko konkurencyjna ale wręcz zachęca do skorzystania. Wyróżnia go fakt, że w dobitny sposób pokazuje w jakich sytuacjach sprawdzi się kredyt a w jakich należy go unikać.

Zalety

  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki – 5000 zł,

  • możliwość skrócenia i wydłużenia terminu,

  • korzystne warunki w przypadku pierwszej pożyczki – RRSO – 0%,

  • skuteczne objaśnienie w jakich sytuacjach chwilówka ma sens,

  • dostosowanie potrzeb dokładnie pod potrzeby klientów – duży wachlarz kwot i terminu spłaty.

Wady

  • kontrola zdolności kredytowej.

Opinie

Kamilla
bardzo dobra

Udało się :)

Wyświetl wszystkie opinie

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy:
Fincapital Sp. Z o.o.

Siedziba firmy:
ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa

Odwiedź stronę

Telefon kontaktowy: 22 266 81 70

Godziny pracy:

Pn-Pt: 8:00-22:00, Sb-Nd: 9:00-17:00

NIP: 7010642695
REGON: 366100525
KRS: 0000653383

Weryfikacja w bazach dłużników

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. BIG Infomonitor Krajowy Rejestr Długów S.A. Biuro Informacji Kredytowej