Weź pożyczkę w Lime Kredyt

Kalkulator

Kwota, którą chcesz pożyczyć
1000
-
+
W jakim czasie możesz oddać pieniądze
30 dzień dni dni
-
+

Koszty pożyczki w Lime Kredyt

Pierwsza Pożyczka Kolejna Pożyczka
Kwota:
Czas: dzień dni dni dzień dni dni
Koszt:
RRSO: 0 0
Do spłaty: 1500 1811

O firmie Lime Kredyt

Lime Kredyt to firma korzystająca z nowoczesnych technologii oraz posiadająca proste zasady działania. Firma udziela tylko pożyczek krótkookresowych a oferta skierowana jest tylko do klientów indywidualnych. Właścicielem tego portalu jest Spółka, o takiej samej nazwie co produkt - Lime Kredyt. Firma reklamuje się działaniami zgodnymi z polskim prawem oraz Komisją Nadzoru Finansowego. Lime Kredyt ma swoją siedzibę w Krakowie, co nie ma oczywiście znaczenia, gdyż pożyczki udzielane są on-line, aby dotrzeć do jak największego grona Klientów. Działanie Lime Kredyt opiera się na budowaniu tak zwanego “łańcucha pożyczkowego”. Oznacza to, że na każdą kolejną pożyczkę możemy otrzymać konkretny rabat na prowizję. Udzielona zniżka zależy od tego, który raz korzystamy z usług tego Pożyczkodawcy.
 

Kto może korzystać z pożyczek pozabankowych Lime Kredyt?

Lime Kredyt ma w swojej ofercie jedynie pożyczki krótkookresowe, które są udzielane na maksymalny czas 30 dni. Podstawowym warunkiem, jaki powinna spełniać osoba ubiegająca się o pożyczkę, to kryterium wieku. Wnioskować mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające aktualny dowód osobisty oraz mające pełną zdolność do czynności prawnych. Pożyczkodawca sprawdza historię spłat w innych firmach, bazując na takich rejestrach jak: BIK, BIG InfoMonitor oraz KRD. Poniżej przedstawiamy wszystkie warunki jakie są wymagane, aby złożyć wniosek o pożyczkę:

 • Osoba pełnoletnia
 • Obywatelstwo Polskie
 • Miejsce zamieszkania na terenie Polski
 • Ważny dowód osobisty oraz drugi dodatkowy dokument tożsamości (paszport, prawo jazdy, legitymacja studencka, świadectwo emerytalne, książeczka wojskowa, świadectwo ubezpieczenia emerytalnego)
 • Osobisty numer konta bankowego
 • Adres email oraz osobisty numer telefonu
 • Nieposiadanie negatywnych wpisów w bazach BIG InfoMonitor S.A, KRD
 • Stały oraz udokumentowany dochód, min. 2000 zł

Szczegóły pożyczki

Wiek

Wiek od 18 lat

Okres

Okres7 - 30 dni

Zakres

Zakres od 100zł do 3600zł

Przelew środków

Przelew środkówNatychmiast

Pierwsza pożyczka od Lime Kredyt

Lime Kredyt posiada godną uwagi ofertę dla swoich nowych Klientów, proponując całkiem sporą kwotą, jak na pierwszy raz. Oferta Lime Kredyt jest skierowana do osób, które poszukują szybkiej gotówki, w możliwie najkrótszym czasie. Pożyczkodawca reklamuje się, że wypełnienie wniosku nie powinno potrwać więcej niż 2 minuty a to za sprawą szybkiego i intuicyjnego formularza. Przygotowana oferta z całą pewnością zadowoli klientów, którzy korzystają z oferty online od Lime Kredyt po raz pierwszy, gdyż pierwsza pożyczka nie zawiera prowizji.  W praktyce oznacza, to że pożyczając daną kwotę, maksymalnie do 30 dnia, zwracamy taką samą kwotę, jak została przelana na rachunek bankowy. Maksymalna suma, o  jaką możema ubiegać się w tym przypadku to 3250 zł, co daje Lime Kredyt dużą przewagę nad konkurencją posiadającą w swojej ofercie pożyczki za 0 zł. Pieniądze pożyczane są na maksymalnie 30 dni dlatego już z góry trzeba określić czy w wyznaczonym czasie uda się spłacić pożyczkę. Oczywiście można spłacić ją przed planowanym terminem, co w rezultacie umożliwia ubieganie się wcześniej o kolejną pożyczkę. 
Starając się o pożyczkę sprawdzana jest nasza zdolność kredytowa na podstawie której, po przejściu wszystkich etapów, jesteśmy przydzieleni do odpowiedniej grupy klientów. Na tej podstawie otrzymujemy odpowiednią taryfę, co wiąże się z wysokością kwoty pożyczki, jaka może zostać nam przyznana.
Do wypełnienia wniosku potrzebujemy jedynie naszego dowodu osobistego. Firma zastrzega sobie również prawo do kontaktu z Klientem, w celu potwierdzenia danych oraz w niektórych przypadkach, aby poinformować o dosłaniu odpowiednich dokumentów (na przykład potwierdzających dochód). Decyzja jest przesyłana na nasz numer telefonu, natychmiast po rozpatrzeniu wniosku. 

Kolejne pożyczki od Lime Kredyt

Wnioskowanie o kolejną pożyczkę online oferowaną przez portal Lime Kredyt  jest równie łatwe, jak w przypadku pierwszej aplikacji. Sam proces jest znacznie prostszy, gdyż nie musimy ponownie wypełniać formularza. Wystarczy, że zalogujemy się do swojego profilu za pomocą numeru telefonu, który podaliśmy przy rejestracji oraz hasłem przez nas nadanym. W Panelu Klienta powinna widnieć aktualna oferta, o ile mamy wszystko uregulowane w stosunku do Lime Kredyt.
Spółka posiada specjalny program lojalnościowy, który zachęca do stałego i częstego  wnioskowania o kolejne pożyczki. W zależności od ilości pożyczonych środków mamy przydzieloną taryfę.  Dostępne są 4 taryfy: START, SILVER, GOLD, oraz VIP. 
Różnica głównie polega na wysokości udzielonej pożyczki, rabatem oraz okresem kredytowania. 
Poniżej przedstawiamy rabaty na jakie możemy liczyć:

 • Przy drugiej pożyczce możemy otrzymać 25% rabatu na prowizję, 
 • Przy trzeciej 15% rabatu
 • Przy czwartej 20% rabatu
 • Przy piątej 25% rabatu
 • Przy szóstej 30 % rabatu
 • Przy siódmej 35% rabatu
 • Przy ósmej 40% rabatu
 • Przy dziewiątej i kolejnej 50 % rabatu
 • Status VIP możemy otrzymać przy dziesiątej pożyczce

Niestety Portal Lime Kredyt umożliwia wnioskowanie wyłącznie poprzez stronę, co wiąże się koniecznością dostępu do Internetu, kiedy chcemy ubiegać się o środki. 

Kwota pożyczki 
[zł]
Ilość dni RRSO
(%)
Refinansowanie Koszt pożyczki
(zł)
Kwota do spłaty
(zł)
100 7 0 TAK 0 100
500 30 0 TAK 0 500
1000 30 0 TAK 0 1000
1500 30 0 TAK 0 1500
2000 30 0 TAK 0 2000
3500 30 0 TAK 0 3500

Jak pożyczać online na Lime Kredyt?

Portal Lime Kredyt funkcjonuje w taki sposób, aby proces wnioskowania był maksymalnie skrócony, a wypełnienie wniosku nie trwało dłużej niż 2 minuty. Pożyczkodawca deklaruje, iż wnioski rozpatrywane są w czasie nie dłuższym niż 30 minut. Aby otrzymać pieniądze z pożyczki powinniśmy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Ubiegając się o pierwsza pożyczkę, w pierwszej kolejności powinniśmy zdecydować o jaką kwotę chcemy wnioskować. Na tym etapie wybrana suma powinna zostać podjęta odpowiedzialnie z uwzględnieniem naszych możliwości finansowych. 
 2. Przy kolejnym kroku przenosimy się do formularza, w którym podajemy nasze imię, nazwisko, numer telefonu, naszą datę urodzenia oraz adres email. Kolejno zapoznajemy się ze wszystkimi wymaganymi zgodami, zaznaczmy te wymagane a następnie przechodzimy dalej.
 3. Następnie pojawi się ankieta dotycząca naszych pozostałych danych osobowych, adresowych oraz informacji na temat naszego zatrudnienia. Na podstawie tych danych zostaniemy przydzieleni do odpowiedniej taryfy. 
 4. Podczas procesu weryfikacji konta wybieramy z listy nasz bank, a następnie logujemy się do swojej bankowości internetowej i zatwierdzamy przelew jednego grosza. Dzięki usłudze BlueCash przelew natychmiast powinien znaleźć się na rachunku Pożyczkodawcy. Przed dokonaniem rejestracji powinniśmy upewnić się czy masz bank obsługuje funkcję przelewów BlueCash. Jeżeli tak nie jest, dokończenie rejestracji również nie będzie możliwe.  
 5. Kiedy nasz wniosek trafi do weryfikacji, po około 30 minutach powinniśmy otrzymać wiadomość wraz z decyzją. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku na numer telefonu zostanie wysłany kod, potrzebny do potwierdzenia warunków umowy, która będzie widniała w naszym Panelu Klienta. 
 6. Pieniądze zostaną wypłacone na nasz rachunek podany podczas rejestracji. 

Zalety i wady firmy

Lime Kredyt to firma, która istnieje na Polskim rynku już jakiś czas. To, co wyróżnia firmę to z całą pewnością duże zaufanie do Nowego Klienta. Kwota jaka proponowana jest początkowo wynosi aż 3250 zł, co nie jest częstym zabiegiem pośród konkurencji. Stali Klienci doceniają bardzo interesujący system bonusów, na jaki mogą liczyć z każdą kolejną pożyczoną kwotą online. Na uwagę zasługuje innowacyjna metoda wypłaty pieniędzy, gdyż podczas weryfikacji możemy wskazać nasz numer karty a pieniądze zostaną wypłacone właśnie na naszą kartę. Dodatkowo, kiedy karta jest dodana do naszego profilu na stronie Lime Kredyt, możemy w szybki sposób dokonać spłaty naszego zobowiązania. Wtedy wystarczy, że klikniemy na pole “zwróć pożyczkę”a a środki automatycznie zejdą z naszego konta oraz zaksięgują się na rachunku Pożyczkodawcy. Ogromnym plusem jest również bardzo atrakcyjny system bonusowy, którym nagradzani są stali Klienci. Na zniżkę na prowizję możemy liczyć nawet przy drugiej pożyczce. Najkorzystniej mają klienci wnioskujący o 10 pożyczkę, gdyż zwracając zobowiązanie w terminie, spłacamy jedynie połowę prowizji. Niestety serwis nie udostępnia kosztów pożyczek jaki będziemy ponosić, wnioskując po raz kolejny. Wszelkie informacje znajdziemy po zalogowaniu do Panelu Klienta serwisu Lime Kredyt.

Zalety

 • Wysoki wskaźnik przyznawania pożyczek

 • Szybkie przelewy Blue Cash

 •  Łatwość składania wniosków

 • Wielokrotna możliwość refinansowania

Wady

 • Kontrola zdolności kredytowej w bazach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF

 • Biuro czynne wyłącznie w dni robocze

 • Brak możliwości wypłaty w godzinach wieczornych

Pytania i odpowiedzi

Kiedy dostanę pieniądze?

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. W związku z tym, chcąc otrzymać środki jeszcze tego samego dnia, wniosek powinniśmy złożyć przed godziną 17. Lime Kredyt posiada wyłącznie jeden rachunek w Santander Bank Polska, jednak nie powinno to stanowić większego problemu w przypadku wypłat środków. Portal korzysta z systemów przyspieszających BlueCash, dlatego pieniądze powinniśmy otrzymać praktycznie natychmiast.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w wyznaczonym terminie?

Każdy Pożyczkodawca wychodzi z założenia, że pożyczone pieniądze zostaną zwrócone w terminie. Jednak w przypadku kiedy tak się nie dzieje, podejmuje różnego rodzaju działania. Jednak, aby uniknąć konsekwencji wynikających z działań windykacyjnych mamy możliwość wielokrotnego przedłużenia terminu zwrotu pożyczki. W ofercie mamy odroczenie spłaty o 7, 14 lub o 21 dni. Aby z tego skorzystać, wystarczy, że zalogujemy się do swojego Profilu Klienta, podając numer telefonu i hasło a następnie przejdziemy do zakładki “Zmień termin spłaty”. Wykupująć wybrany kupon, wpisujemy jego kod w odpowiednie pole, a czas zostanie odroczony zgodnie z kuponem, jaki wybraliśmy.

Jeżeli nie zdecydujemy się jednak na skorzystanie z powyższej opcji a termin zostanie przekroczony, możemy być pewni, że zostaną nam naliczone dodatkowe koszty.  W głównej mierze są to odsetki karne naliczane każdego dnia, a dodatkowo trzeba liczyć się z takimi konsekwencjami jak:

 • naliczanie odsetek karnych
 • wezwania do zapłaty i sms
 • koszty windykacji zewnętrznej
 • postępowanie sądowe i egzekucyjne
 • negatywne wpisy do Biur informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy:
Lime Kredyt sp z o.o.

Siedziba firmy:
ul. Świętego Filipa 23/6,
31-150 Kraków

Odwiedź stronę

Telefon kontaktowy: (48) 22 349 95 14

Godziny pracy:

 • Pon. - Pt.: 9:00-17:00
 • Sobota: 9:00 - 17:00

NIP: 6783154750
REGON: 361575650
KRS: 0000557478

Konta bankowe

Santander Bank Polska

Weryfikacja w bazach dłużników

BIG Infomonitor Krajowy Rejestr Długów S.A.