Weź pożyczkę w Dopożyczka

Kalkulator

Kwota, którą chcesz pożyczyć
1000
-
+
W jakim czasie możesz oddać pieniądze
12 miesiąc miesiące miesięcy
-
+

Koszty pożyczki w Dopożyczka

Pierwsza Pożyczka Kolejna Pożyczka
Kwota:
Czas: miesiąc miesiące miesięcy miesiąc miesiące miesięcy
Koszt:
RRSO: 95.4 0
Do spłaty: 1500 1811

O firmie Dopożyczka

Dopożyczka jest serwisem udzielającym pożyczek działającym na polskim rynku  od 2013 roku. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długookresowych. Wyjątek stanowi pierwsza, gdyż maksymalny okres na jaki jest udzielona to 2 miesiące. Najważniejszą celem Dopożyczki jest dopasowanie oferty do  potrzeb każdego klienta oraz najwyższa jakość obsługi Klienta. 
Bardzo dobrze zautomatyzowany system pozwala na przeprocesowaniu procesu weryfikacji w zaledwie kilka minut.

Kto może korzystać z pożyczek pozabankowych Dopożyczka?

Najważniejszym warunkiem jaki powinniśmy spełnić aby móc wnioskować w Dopożyczka, to kryterium minimalnego wieku, czyli 20 lat. Przyszły klient powinien posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny Dowód Osobisty, a także posiadać pełne prawo do czynności prawnych.
Poniżej można sprawdzić czego jeszcze oczekuje od przyszłych Klientów ten Pożyczkodawca:

 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i zamieszkanie w Polsce
 • Posiadanie rachunku bankowego w polskim banku
 • Brak zaległości wpisanych w bazach danych Biura Informacji Kredytowej ani Biur Informacji Gospodarczej
 • Wypełnienie wniosku o pożyczkę oraz pomyślnie zweryfikowana tożsamość w trakcie składania wniosku

Szczegóły pożyczki

Wiek

Wiek 20 - 70 lat

Okres

Okres1 - 12 miesięcy

Zakres

Zakres od 100zł do 6000zł

Przelew środków

Przelew środkównawet w 15 minut

Pierwsza pożyczka od Dopożyczka

Z całą pewnością aktualna oferta pierwszej pożyczki zainteresuje wszystkich, którzy wcześniej nie korzystali z usług Dopożyczka. Wszystko to za sprawą całkowicie darmowej pożyczki w kwocie nawet do 2000 zł. Poprzez darmową mamy na myśli to, że pierwsza promocyjna pożyczka nie zawiera prowizji, a co z tym idzie oddajemy taką samą kwotę jaka zostanie przelana na nasz rachunek bankowy. To co wyróżnia tego pożyczkodawcę to wyjątkowy długi okres  trwania umowy, bo pożyczkę możemy zwrócić aż po 60 dniach, co nie jest częstą praktyką wśród konkurencyjnych ofert. 
Aby złożyć wniosek na stronie głównej wystarczy, że wybierzemy interesującą nas kwotę (w przedziale od 100 zł do 2000 zł), termin podstawi się automatycznie, kiedy zaznaczymy  pole “To moja pierwsza pożyczka”. Wpisujemy nasze imię, nazwisko, adres email i numer telefonu do którego posiadamy stały dostęp. Podanie poprawnego numeru telefonu jest bardzo istotne, gdyż system w kolejnym kroku wyśle na nasz numer telefonu kod weryfikacyjny, który również będziemy musieli podać. Po utworzeniu profilu na stronie pożyczkodawcy będziemy poproszeni o uzupełnienie dodatkowych danych na temat swoich dochodów. Dzięki systemowi szybkiej weryfikacji wniosku, decyzję otrzymamy w ciągu kilku minut. W przypadku pozytywnej decyzji proces kończymy przelewem opłaty rejestracyjnej na jedno z rachunków serwisu Dopożyczka. 

Warto zaznaczyć, że spółka jest w tym przypadku jest stroną pośredniczącą, dlatego złożone wnioski trafiają do różnych firm z którymi współpracuje ten serwis internetowy dopasowując odpowiednią ofertę pod potrzeby klienta.

Kolejna pożyczka

Kolejne pożyczki w Dopożyczka na pewno spełnią oczekiwania osób, które chociaż raz skorzystały z oferty Firmy. W przypadku następnych pożyczek mamy szansę otrzymać aż 6000 zł, a termin o jaki możemy wnioskować mieści się w przedziale od 1 do 12 miesięcy. Dopożyczka dzięki działaniu prokonsumenckiemu zyskuje coraz większe grono zwolenników korzystających z serwisu.Powinniśmy pamiętać, że wysokość kolejnej pożyczki zależna jest od naszej zdolności kredytowej oraz to czy posiadamy dostateczne dochody na zwrot odpowiedniej kwoty. 

Schemat ponownego występowania o pożyczkę jest bardzo podobny jak w przypadku pierwszego wniosku. Po wybraniu kwoty oraz terminu, trwania umowy, ponownie wpisujemy swoje imię oraz nazwisko, adres email oraz numer telefonu. Ważne jest to, aby podać dane takie jak podczas pierwszej rejestracji. 
Każda kolejna pożyczka internetowa zaciągana w Dopozyczka jest już obarczona dodatkowym kosztem w postaci prowizji. Koszt zaciągnięcia zobowiązania w porównaniu do konkurencji znacznie się wyróżnia, gdyż prowizja jest znacząco niższa od innych firm działających w tej branży. Inaczej sytuacja wygląda, kiedy chcemy rozłożyc nasza pożyczkę na kilka rat, tu niestety całkowita kwota do spłaty jest dużo wyższa, niż jak to jest w przypadku pożyczania środków na jeden miesiąc. 

Poniżej znajdują się przykładowe koszty pożyczki zaciągniętej dla wybranej kwoty pożyczki:

Kwota pożyczki 
[zł]
Ilość miesięcy RRSO
(%)
Refinansowanie Koszt pożyczki
(zł)
Kwota do spłaty
(zł)
500 6 117.8 NIE 234 734
1500 6 117.8 NIE 702 2202
2000 6 117.8 NIE 936 2936
3000 6 117.8 NIE 1404 4404
4000 6 117.8 NIE 1872 5872
5000 6 117.8 NIE 2340 7340
6000 6 117.8 NIE 2808 8808

Jak pożyczyć online na Dopożyczka?

Większość firm pożyczkowych posiada bardzo podobny schemat postępowania podczas składania wniosku o pożyczkę. Tak samo wygląda to w przypadku serwisu Dopożyczka. Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty w wypełnieniu oraz intuicyjny. Aby złożyć aplikację w Dopozyczka wystarczy postępować według poniższego schematu: 

 1. Priorytetem przy składaniu wniosku jest wybór kwoty oraz okresu po którym będziemy mogli zwrócić środki bez konsekwencji, dlatego taka decyzja powinna zostać przemyślana. Jeżeli zdecydujemy się o jaką kwotę będziemy wnioskować, wybieramy ją na kalkulatorze wraz z terminem. W przypadku pierwszej pożyczki możemy aplikować aż o 2000 zł. 
 2. Kolejnym etapem jest rejestracja oraz wypełnienie formularza do wniosku. 
 3. Początkowo poproszeni zostaniemy o wypełnienie podstawowych danych takich jak nasze imię, nazwisko, adres email czy numer telefonu. Po zaznaczeniu oraz wyrażeniu zgód dotyczących Regulaminu oraz sprawdzenia naszych danych w rejestrach dłużników (ERIF,KRD, BIK, BIG) klikamy na pole “złóż wniosek".
 4. Na nasz numer telefonu zostanie wysłany kod SMS, o który  w kolejnym etapie zostaniemy poproszeni. Istotne w tym przypadku jest, aby numer telefonu wskazany w poprzednim, etapie był poprawny i aktywny.  Po założeniu profilu będziemy musieli uzupełnić dane o nasz dochód oraz jego źródło. 
 5. Po uzupełnieniu danych będziemy przekierowani na podstronę, gdzie Pożyczkodawca sprawdzi poprawność wprowadzonych danych oraz naszą zdolność kredytową. Dzięki zautomatyzowaniu systemu, cały proces weryfikacji trwa kilka minut. Po tym czasie na ekranie powinna nam się pojawić decyzja.
 6. W przypadku pozytywnej decyzji zostaniemy poproszeni o wykonanie przelewu potwierdzającego naszą tożsamość. Pamiętajmy również, że przelew powinniśmy zrobić z naszego osobistego konta bankowego. Dane do przelewu pojawią się na naszym panelu klienta.
 7. Po zaksięgowaniu takiego przelewu, środki z pożyczki odsyłane są nasze konto bankowe.
   

Zalety i wady firmy

Dopożyczka posiada całkiem ciekawą ofertę wśród firm oferujących pożyczki ratalne. Przemawia za tym fakt, że nowi klienci mogą liczyć na darmową pożyczkę pozabankową nawet do 2000 zł. To co wyróżnia serwis spośród innych firm udzielających darmowe pożyczki to fakt, że środki są pożyczane na bardzo długi okres jak na pożyczkę krótkookresową, bo aż na 60 dni.
Jeżeli mamy możliwość spłaty pożyczki po 30 dniach czyli minimalnym okresie proponowanym przez serwis, warto z tego skorzystać, gdyż jest to bardzo korzystne finansowo rozwiązanie. Prowizje wtedy są znacznie niższe niż w firmach specjalizujących się wydawaniu pożyczek krótkookresowych.
Kolejną zaletą jest również bardzo szybki proces wydawania decyzji, który od momentu wypełnienia wniosku oraz przesłania aplikacji trwa maksymalnie kilka minut. Dodatkowo serwis jako partner różnych pożyczkodawców jest w stanie dopasować ofertę indywidualnie do konkretnego Klienta. Nie możemy zapomnieć o krótkim oraz przejrzystym formularzu, co z całą pewnością ułatwi złożenie wniosku. 
Serwis niestety nie udostępnia nam numeru telefonu do Biura Obsługi Klienta, co w przypadku dodatkowych wątpliwości jest przydatne i przyspiesza naszą decyzję o wybraniu tego właśnie serwisu. 
Jeśli piszemy o zaletach warto też wspomnieć o wadach. Za minus można uznać fakt, iż koszty związane z kolejną pożyczką są dosyć wysokie - pożyczkodawca nalicza maksymalne koszty. Jednak w przypadku innych firm z tego sektora również możemy spodziewać się wysokich kosztów.
 

Zalety

 • Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł na 60 dni

 • Bardzo korzystne koszty pożyczek zaciąganych na 1 miesiąc

 • Kolejne pożyczki nawet do 6000 zł

 • Łatwość składania wniosków

 • Nowoczesny i przejrzysty schemat weryfikacji oraz wypłat

Wady

 • Duże koszty związane z zaciągnięciem kolejnej pożyczki

 • Weryfikacja w rejestrach dłużników

Pytania i odpowiedzi

Kiedy dostanę pieniądze?

Dopożyczka jest, to nowoczesna firmą pożyczkową, która korzysta z najnowszych technologii. Pożyczkodawca na swojej stronie zapewnia, że decyzja o przyznaniu pożyczki zajmie kilka minut.

Wynik o przyznaniu środków jest również uzależniona od rozmowy z konsultantem serwisu. Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję, pożyczkodawca deklaruje, że pieniądze przeleje na konto bankowe, z którego wykonaliśmy opłatę rejestracyjną w czasie nie dłuższym niż 15 minut. Czas księgowania jest uzależniony od tego w jakim banku prowadzimy swój rachunek, jednakże maksymalny okres nie powinien przekraczać jednego dnia roboczego.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w wyznaczonym terminie?

Wnioskując o pożyczkę powinniśmy zwrócić środki w wyznaczony terminie, jeżeli będzmy mieli trudności, pożyczkodawca radzi niezwłoczny kontakt mailowy z pracownikami Biura Obsługi Klienta. W przypadku opóźnień powinniśmy liczyć się dodatkowymi kosztami takimi jak odsetki karne, a dodatkowo możemy być obciążeni:

 • kosztami upomnień
 • kosztami wezwań do zapłaty
 • kosztami windykacji zewnętrznej
 • kosztami sądowymi oraz egzekucyjnymi
 • negatywnymi wpisami do rejestru baz dłużników

Opinie

LuckyLuki
dobra

strasznie dlugo mnie weryfikowali ale w koncu kasa jest na moim koncie. w porownaiu do innych chwilowek sa calkiem tani. czy polece? nie wiem, splace to papisze czy robili problemu jak sie kilka ktos spozni

Wyświetl wszystkie opinie

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy:
Mini Money sp. z o.o.

Siedziba firmy:
ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa

Odwiedź stronę

Telefon kontaktowy: Brak informacji

Godziny pracy:

 • Brak informacji

NIP: 5272774474
REGON: 364938313
KRS: 0000627479